Gorila

Díky klukům z Motionhouse I jsem dostala příležitost zkusit si něco jiného. A nehledě na to, že tento projekt nakonec nebyl realizován, ilustrovat ho mě vážně bavilo. Jednalo se o styl, ve kterém normálně nepracuju, takže jsem se ještě měla hodně co učit. Nejdřív jsem musela navrhnout samotného… chcete vědět víc?

RebelBean

Iustrace pro RebelBean (skvělé kafe).  chcete vědět víc?

Foťáky

Trvalo to dlouho, než jsem se rozhodla zkusit sítotisk. Nejsložitější otázka přitom byla, jaké zvolit téma. První a snad ne poslední tričko se sítotiskem je tady. Trička jsou ve velikostech: S, M, L, XL Pokud byste měli zájem i o jiné velikosti, napište mi. Všechno je možné. Materiál: 100%… chcete vědět víc?

Prototyp

V Brně vznikl velmi zajímavý nápad kombinující umění a techniku. Nípad, na kterém byla postavena událost Prototyp. A já měla příležitost na této události představit svou tvorbu.   Nejdříve jsem nakreslila šaty pro módní světelnou přehlídku Prototypu. Téma bylo inspirováno mimozemskými znaky ze… chcete vědět víc?

Týden kávy

  Díky naší skupině Hearts of Creation jsem mohla kreslit v rámci otevření Týdnu kávy. Tématem byla "káva" a v rímci něj jsme mohli kreslit v podstatě cokoliv. Jednotlivé obrázky byly na konci týdne prodány. Můj prvotní nápad zdomu byl poměrně základní, nakonec ale nebylo těžké ho zrealizovat.  chcete vědět víc?

Ilustrace s kuchyňskou tematikou

Kdysi dávno jsem slíbila své kamarádce, že pro ni vytvořím sérii obrázků na zdekorování její kuchyně. To nejsložitější přitom bylo přijít s konkrétním tématem. Obrázky sledují průběh obyčejného dne, od první ranní kávy až po večerní popkorn k televizi. Obrázky jsem kreslila barevnou tuší a… chcete vědět víc?

Symposium.cz

Hlavním úkolem bylo vytvořit vinné etikety pro řečníky na sympoziu. Nejprve mě napadlo nakreslit karikatury, problém byl ale v tom, že jsem jednotlivé řečníky neznala osobně a jejich obrázky nebyly až tak nápomocné. A je velmi obtížné nakreslit karikaturu člověka, když nevíte, jak vypadá. Proto… chcete vědět víc?

Rychlá kresba sebe sama

  Chtěla jsem si vyzkoušet pár rychlých náčrtů fixou. Trvalo mi to zhruba 20 minut a tenhle styl kresby mě moc bavil. chcete vědět víc?